Hakkımızda

İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe başarılı çalışmalar yürütmekte olan firmamız,  binlerce kullanıcıya kolay erişim imkânı sunmaktadır. Bakır Oto Lastik, araçlarınız için en kaliteli ürünler ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Lastik seçiminin ve tamiratın doğru yapılması sürüş konforu için oldukça önemlidir. Üstelik araç tipine uygun olmayan ya da aracın ihtiyaçlarını karşılayamayacak yetersizlikteki lastik çeşitleri, daha fazla yakıt harcanmasına sebep olur. Bu durum zaman içerisinde hem aracınızı yıpratmakta hem de yakıt için yüksek ücretler ödemenize yol açmaktadır.

Her türlü araç tipine ve boyutuna uygun lastik çeşidimiz bulunmaktadır. Hızlı uygulamalarımız sayesinde, vakit kaybetmeden araçlarınızı eskisinden daha iyi hale getiriyoruz. Böylelikle, günlük hayatınızda herhangi bir aksama yaşamadan, işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Çalışmalarımızın tamamında, alanında uzaman teknikerler ve ustalar ile hızlı çözümler elde etmekteyiz. Profesyonel lastik bakımı ile birlikte, yol yardım hizmetlerimiz de bulunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz yol yardım ekibimiz sayesinde, yaşanan aksaklığa anında müdahale etmekteyiz.

Seyahat esnasında yaşanan motor arızları, çeşitli teknik sorunlar ya da kazaya bağlı hasar durumlarında, kaliteli hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz. İletişim numaralarımız aracılığı ile yardım talebinde bulunabilirsiniz. Araçlarımız ile bulunduğunuz konuma hızlıca ulaşarak, ihtiyaç duyduğunuz işlemleri uygulamaktayız. Ekipmanlarımızı kullanarak, arızaları yerinde çözüme kavuşturmaktayız. Trafik kazası gibi araç bütünlüğüne zarar gelen durumlarda, aracınızı uygun gördüğünüz teknik servislere ulaştırmaktayız.

 

Öne Çıkarılanlar

Sancaktepe Lastik Yol Yardım

Lastik yol yardım hizmeti, aracınızın lastiklerinin patlaması, tekerlek değişimi, lastik tamiri veya benzeri lastik s

Sancaktepe Oto Lastik Tamiri

Lastik tamiri, hasar görmüş bir lastiğin onarılması işlemidir. Bu işlem, lastiğin ömrünü uza

Sancaktepe Oto Lastik Değişimi

Oto lastik değişimi, aracınızın lastiklerinin eskimiş veya hasar görmüş olanlarının yenileriyle değiştirilm

Sancaktepe 2.El Lastik Alım Satımı

2.el lastik alım satımı, kullanılmış lastiklerin satın alınması ve satılması işlemidir. Bu işlem, bazı ülkelerde

Yorumlar